Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legjobb helyek IKSZ órákhoz?...

Legjobb helyek IKSZ órákhoz? Ti hol dolgoztátok le az órákat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
15 vagyok és közösségi munkát kellene végeznem, de nem tudom, hova érdemes menni. Én gondolkoztam állatkerten, cirkuszon, állatmenhelyen. Szívesen dolgozok másokkal, szociális és nyitott vagyok. Ti hol kerestetek IKSZet? Várom a válaszaitokat!!

febr. 28. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányom a helyi közházba jár, ami 5 perc séta itthonról. Ruhatár, székpakolás, múltkor csillámport ragasztgatott farsangi álarcokra, sokszor ismerősökbe is botlik, szerintem a legjobb.
febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
atlétika VB. most nyáron lesz az európai egyetemi játékok, arra még tudsz jelentkezni a sportönként-nél
febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!