Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munka illene hozzám?

Milyen munka illene hozzám?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyan munkát szeretnék végezni amiben a magam ura vagyok és nem alkalmazott. Továbbá szeretnék segíteni az embereknek mert nagyon szeretek segíteni másokon. De a divat is érdekel viszont nem tudom hogy tudnám ezt egybe vegyíteni.

márc. 2. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss egy ruházatit. Abban benne van a divat, segíthetsz másoknak csinosan, sportosan stb öltözni. Magad ura vagy. Ha ez nem lehetséges, akkor irány egy divat bolt. Ruházati. Írnám q divattervezést, de abból manapság nem lehet megélni.
márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ruhák mellett illatszerekkel, sminktermékekkel is tudsz kereskedni. Talán hallottál már az Avonról vagy az Oriflame-ről. Ezek értékesítése MLM-rendszerben történik, tehát lényegében a magad ura vagy.
márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Az Avon is és az Oriflame is direct marketing, nem multilevel.
márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha segíteni akarsz az embereken, ne a divat vonalán indulj el, hanem valamilyen segítő szakmát tanulj ki, például van, aki hajléktalanoknak segít, van, aki beteghordozó egy kórházban, ilyen feladatokat keressél, ha nincs szakmád, ezekkel segíthetsz embereken.
márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Szerintem meg ne várd, hogy a munka igazodjon hozzád. Simulj bele te a kívánalmakba.
márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak.
márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!