Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2023 augusztusában leadtam a...

2023 augusztusában leadtam a jelentkezést a kecskeméti Neumann János Egyetem homokbányai kollégiumába, viszont elutasították mert nem megfelelő formátumban küldtem bizonyos dokumentumokat?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy mégis milyen formátumban küldjem ha nem jpg-ben?

(Bekellett fénymásolni néhány papírt, ezért volt jpg)

Valószínű kisbetűs részen volt hogy ezeket más formátumban kell leadni, ezért nem figyeltem rá. Viszont nem csak én jártam így, hanem a többi ember is a volt gimis osztályomból.



márc. 3. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínű kisbetűs részen volt hogy ezeket más formátumban kell leadni, ezért nem figyeltem rá."


És mi gátol meg abban, hogy ezek után elolvasd figyelmesen a hivatalos tájékoztatót, amelyben többek között szerepel az is, hogy milyen módon, milyen formátumban kell csatolni a szükséges dokumentumokat?


Vagy tulajdonképpen mit vársz, leendő egyetemista létedre annyira életképtelen vagy, hogy nem tudsz értelmezni egyszerű magyar szöveget vagy esetleg felhívni a kollégium ügyfélszolgálatát és megérdeklődni a biztonság kedvéért?


Írd le nyugodtan ha az értő beszéd meghaladja a kompetenciáidat, szívesen segítek neked és felhívom a kollégiumot tájékoztatás kérés jelleggel helyetted!

márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: el kell olvasni a papírokat. Ilyen az élet ez mar nem egy középiskola, mindennek következménye van. Ezt ajánlom a jövőben is, mindent el kell olvasni, amit aláírsz (AZ APRÓBETŰST MEG PLÁNE), mert most meg csak a kollegiumot buktad....keresd meg a papirokat es töltsd fel a megfelelő formátumban.
márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nah ezt a kérdést os jókor teszed fel!
márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!