Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig tehetem le a nyelvvizsg...

Meddig tehetem le a nyelvvizsgát hogy számítson az érettségi pontjaimba?

Figyelt kérdés
A pontszámok állása alapján beláttam, hogy érdemes lenne biztosabbá tenni a jelenlegi helyzetem, ezért eldöntöttem, hogy a b2-es angol érettségim mellé leteszek egy c1-es nyelvvizsgát. Az ECL vagy a Language Cert lehetne a választásom (az utóbbi állítólag könnyebb is), de még akkor is ha most jelentkeznék, a Language Cert nyelvvizsga bizonyítványát csak 2024.06.07-én kapnám meg. Nem tudom, hogy ez még bele számítana-e az érettségi pontjaimba, vagy már túl késő lenne? Egyetem az BME gépész kar ha számít. (Az "ezt már fix elmondták nektek" kommentekkel nem leszek előrébb). Köszönöm hogy elolvastad.

márc. 6. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érettségit mikor kapjátok meg?

Nekünk anno bőven fel lehetett tölteni ilyenkor a nyelvvizsgát, hiszem az érettségit is csak júniusban lehet csatolni, szóbeli után.


Csak arra kel figyelni, hogy ki is küldjék addig.

márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simán belefér.
márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron (június, július) között lehet csatolni a jelentkezésedhez
márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!