Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyen? Hogy legyen jobb?

Mit tegyen? Hogy legyen jobb?

Figyelt kérdés

Barátom vezetni tanul. Sajnos másodjára. Nem bukott meg először. Otthagyta. Valami nem stimmel vele lelkileg vagy pontosan nem is tudom de annyira rá parázik a dologra hogy amúgy egy okos ügyes gyerek de amikor az oktató mellé beül olyan mintha csak testbe lenne ott lélekben nem. Lassan reagál dolgokra néha kapkod. Rosszul veszi ha az oktató szól neki ha valami nem jó. A KRESZ mind a 2x elsőre sikerült neki. Először is párszor vezetett mielőtt ott hagyta és most is csak az elején van. Nem szeretné most egyáltalán otthagyni de olyan rossz érzés van benne mint akkor amikor először csinálta és otthagyta. Otthagyta mert kiakadt..rossz napja volt és eléggé rá taposott a gázra a körforgalomba..az oktató nagyon megilyedt és felemelte a hangját. Ez a barátomnak nem tetszett és így otthagyta, nem ment többet. Nem tudjuk, hogy miért nem akar neki össze jönni ez az egész pedig egyáltalán nem rossz benne én láttam udvarba kipróbálta. Ügyesen váltott ügyesen tolatott, kanyarodott meg minden. De mikor mellette van az oktató teljes blokk. A haverjának nem okozott ez problémát most ugyan ott csinálják és rá kellet hogy jöjjön a barátom hogy nem az oktató rossz hanem vele van valami baj. Mit lehetne ezzel tenni❓

Forduljon pszichológushoz❓

Nem tudom tényleg hogy mi segítene neki ezen meg hogy miért van

Esetleg örülnék hogyha valaki valami jó tanácsot tudna mondani esetleg valaki volt e hasonló cipőben.



márc. 7. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Olyan ember, aki nem stimmel lelkileg, jobb is ha nem vezet. Igen, érdemes lelki szakemberhez fordulni.
márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oktato szemelyisege is lehet inkompatibilis az ovevel... probalkozott oktatot valtani?
márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 az első vezetés után amikor az oktatót ott hagyta most leváltotta. Most másnál van.
márc. 7. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"rossz napja volt és eléggé rá taposott a gázra a körforgalomba"


Az ilyen szellemileg sérülteknek semmi keresnivalója a forgalomban. Mi van ha jogsi után is rossz napja lesz csak úgy lekoccol frontálisan egy kisgyermekes családdal és miatta halnak meg ártatlanok... El lesz intézve egy "jajj szegénykémnek rossz napja volt"-tal? Az ilyen ideggyengéknek pszichiátria javasolt a vezetés helyett.

márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma vezet megint kíváncsi vagyok most hogy sikerül neki milyen "élménye" lesz.
márc. 8. 11:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem valami jó🙁
márc. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!