Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néhány...

Miért van az, hogy néhány embernek nincs jobb dolga, mint hogy valakinek minél jobban keresztbe tegyen?

Figyelt kérdés
Van pár ember a környezetemben, akik ellen tudtommal nem tettem semmi rosszat, mégis valamiért azt akarják elérni, hogy minél szarabb legyen nekem. Sőt egyikük előtte bnőm volt, aztán egyszer csak eldöntötte, hogy utál, és azóta mindent megtesz, hogy nekem, ne legyen jó. Miért ilyenek az emberek? 15/L
2009. júl. 4. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert vannak olyan emberek, akik féltékenyek más boldogságára és úgy vannak vele, hogyha nekik szar, akkor neked legyen annál szarabb és valamiért ez őket boldoggá teszi. Én az ilyen emberek társaságát próbálom kerülni, neked is ezt ajánlom. Azért nem mindenki ilyen, inkább a te korodban a lányok ilyenek, de a magyar emberek egy részére ez amúgy is jellemző, mert valamiért nem azt nézik, hogy nekik jobb legyen, hanem azt tartják jónak, ha nekik legalább nem olyan rossz, mint másnak.
2009. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Irigyelnek valamiért.Mert boldog vagy,vagy mert jobbak a körülményeid,vagy mert több barátod van...stb.

Egyszerű irigység.

2009. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert győzni akarnak, érezni, hogy egyszer valamiben ők voltak az erősebbek, ők irányították az eseményeket, amiknek mások csak elszenvedői voltak.
2009. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy az ilyen "győzni akaró" embertípusnak rendszerint alacsony az önbizalma.
2009. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Itt mindenki jól írta.Ezek egytől-eggyig igazak.Tapasztalatból írtam.
2021. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!