Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12.-es vagyok. Az egyik tanár nem enged témazárót pótolni ami pedig a házirendben is benne van hogy kötelező. De ő azt mondta nem állít össze új TZ-t mert az neki sok idő és ha nem lesz elég tz jegyem év végén akkor osztályozó vizsgára küld. Szerintetek mit lehet ilyenkor csinálni? És ha oda fajulnának a dolgok hogy tényleg osztályozón kötök ki attól még érettségizhetek? Vagy ez az egész osztályozó Augusztusban van? Mert egyébként sajnos nagyon kiszámolta a tanár hogy ha valaki tényleg minden Tzt megír akkor van meg csak pont a kellő jegye. Vele beszélni nem tudok erről mert rettenetesen idegbeteg. Kérlek segítsetek!

márc. 7. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha benne van a házirendben, akkor panaszt kell tenni az osztályfőnöknél. Ha ő sem segít, akkor az igazgatónál.
márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ha még jobban ellenem fordul és még durvább retorziókat alkalmaz? én rettenetesen félek tőle. És elvileg attól még érettségizhetnék?
márc. 7. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#19.21 Érettségit befejezett középiskolai tanulmányokkal tehetsz. Ha osztályozóvizsgát kell tenned, akkor csak annak sikeres teljesítése esetén mehetsz érettségire.
márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Hogy milyen retorzióid lehetnek, nagyban azon múlik, miképp lépsz fel az igazadért és milyen intést kap felülről...
márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ajj köszi mindenkinek! 😔
márc. 7. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem egy témazárón fog múlni… Vagy várj, közeleg az év vége és most jöttél rá hogy nem kellett volna kibackelni a legtöbb témazárót meg felelést?

Nyilván mehetsz az igazgatóhoz is, azonban itt az éremnek csak az egyik oldalát látjuk, és ha olyan diák vagy aki folyamat hiányzik amikor a tudását kéne demonstrálni akkor az igazgatónak sem lehet túl jó véleménye rólad, úgyhogy én ezzel inkább vigyáznék.

Inkább tanulj.

márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindig ott vagyok, csak egyetlen témazáróm hiányzik. Egyébként én szeretem is a tantárgyat és készülök is mindig. Csak pont úgy számolta ki a tanár hogy legyen 4 db tz jegy egész évben amennyi a minimum. Nyilván ha egy hiányzik akkor nincs meg a kellő jegy...
márc. 8. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
12.ben az osztalyozok az erettsegi elott vannak, pont azert, hogy ha sikerulnek mehess erettsegire.. de kerdezd meg az ofodet, hogy pl. tud e beszelni azzal a tanarral.. ha van orvosi igazolasod vidd be bizonyiteknak, stb..
márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, az a helyzet, hogy nem mehetsz addig érettségire ameddig a 12.osztályod nincsen meg és bele írva valami olyasmi hogy érettségi vizsgát tehet vagy hasonlót.

Ha valóban nem tudsz hatni erre a tanárra akkor: osztályfőnök->igazgató->tankerület

márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
márc. 11. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!