Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezősként szükségem lesz...

Levelezősként szükségem lesz új diákigazolványra?

Figyelt kérdés
Keresztféléves képzést kezdtem el most februárban levelező munkarenden. Decemberben végeztem így az előző féléves matricám március 31 - ig érvényes, így addig nem is akarok intézkedni, mivel a nappali képzésen több kedvezményre voltam jogosult. Viszont lassan lejár a határidő és azt hittem, hogy csak matricát kell újat kérni rá, de valahol azt olvastam, hogy az egész diák cserés lesz, mert rá van írva, hogy nappali. Megnéztem és tényleg így van. A kérdésem tehát arra irányul, hogy így akkor mindenképpen cserélnem kell?? Bár gyanítom igen.

márc. 8. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmire nem fogod tudni használni úgysem. Nekem egyedül utazáshoz kellett, de megszűnt az 50%-os kedvezmény, szóval felesleges.
márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp cserélned kell.
márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Az utazáson kívül minden másra ugyanúgy jó a levelezős mint a nappali diák. De az utazás már nem diákigazolványhoz kötött, hanem 25 éves korig. Ha az alatt vagy ugyanúgy vehetsz 50%-os jegyet mint eddig, felette pedig akkor sem, ha nappalis diákod van.
márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

minden másra ugyanúgy jó a levelezős mint a nappali diá


Nem. Próbálj meg pl diákjegyet venni vele moziba, nem fog menni.

márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
#4 már elég sok mozijegyet vettem levelezős diákkal az Etele Plázába. A City nagy sóher, oda nem járok - az online jegy nem hogy olcsóbb, még drágább is... Az OSZK-ban is gond nélkül ment a kedvezményes beiratkozás. A normális helyeken ugyanúgy elfogadják mint a nappalit.
márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5, vagyunk néhanyan vidéken, ahol csak cinema city van...
márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#6 Országbérlet :)

A levelezősök jellemzően nem oda járnak ahol laknak, miután az utazási kedvezmény megszűnt ez egy épeszű opció. Ha meg már van lehet használni másra is.

márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7, hogy jön az országbérlet ahhoz, hogy a levelezős diákkal nem lehet minden kedvezményt igénybe venni, amit nappalival? MErt a 3. válasz szt ugyanarra jó. Nem, nem jó.
márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!