Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szokott elmaradni órátok a...

Szokott elmaradni órátok a suliban?

Figyelt kérdés

márc. 11. 16:33
 1/5 anonim válasza:
81%
Ritkán. Gyakran hiányoznak a tanárok, de akkor van helyettesítés, és le is adja az anyagot. Ritkán van lyukasóránk. Idén volt talán 4.
márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Igaz 6 éve jártam suliba, de nekünk 8/4 óra volt rendesen megtartva a többi helyettesítés. Sajnos olyan tanárok jöttek be akik nem tanítottak igy telefonoztunk órán. Életem leghosszabb 2 éve volt, azon agyaltam ha most dolgoznék ezekben az órákban, 2 év alatt egy jó kocsit vehettem vna...
márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
(Gimi, 12.) Szerintem olyan 2-3 havi rendszerességgel marad el, inkább helyettesítés szokott lenni, ha elmarad akkor általában utolsó óra
márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk kb soha nem maradt el. Kb. csak a matektanár volt aki hiányzott bármikor is, de ő is egy évben talán egy alkalommal volt beteg, de akkor simán 1+ hétig, de helyettesítés mindig volt. Illetve más tanárunk is volt, akinek volt betegsége, emiatt nagyon sokat hiányzott, általában lyukasóránk volt, vagy ha épp utolsó óra volt az a tárgy, akkor elmaradt, de 1-2 hónap után kaptunk új tanárt.
márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem is baj, az egész magyar oktatás már úgy szar, ahogy van.
márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!