Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb plágiumkereső?

Melyik a legjobb plágiumkereső?

Figyelt kérdés
Szakdogám fejezem épp, és szeretném lefuttatni rajta, hogy biztos lehessek benne, hogy nincs gond. Magam írtam, és ügyeltem, de például szerkezetileg használtam 2-3 cikket, ami a fő vonulatát adta a munkámnak. Ez nem tudom mennyire lehet gond. Tehát itt azt csináltam, hogy először chatGPT-vel átfogalmaztattam, utána átírtam a saját ízlésem szerint, majd beletűzdeltem új cikkekből gondolatokat, amik kb 1/3-át teszik ki az előző fő cikknek. Van olyan ingyenes plágium kereső, ami jó lehet? Esetleg tudtok olyan fizetőset ajánlani, ami nagyon jó és nem horror összeg? Amúgy mennyire van gond, ha én is lefuttatom ezt itthon (valami olvastam, hogy ez generál egy másolatot, de ehhez nem értek)?

márc. 12. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy, hogy melyik nyilvánosan elérhető lehetne a legjobb, mert az egyetem maga végül a TurnitIn-en lefuttatott plágiumkeresés eredményét fogja látni és az alapján ítélni.


Ehhez külsősként nincs hozzáférésed, keresned kell egy embert vagy szolgáltatót akinek van.


Átlagosan 5000 HUF-ba szokott kerülni egy csekkolás.

márc. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha normálisan lehivatkoztad, akkor rendben lesz. Amúgy nekem is pont ilyen a szakdogám, "irodalmi elemzés". Cikkeket vágtam össze, fogalmaztam át. Amúgy ezek az ingyenesek gyanúsak. Nekem még a legtöbb forrásom számmal van jelölve, hogy melyik linkhez tartozik egy-egy szövegrész. Szórakoztam, h lefutattam rajta és nem talált plágiumot. Pedig jelenleg az, mert még nincs bejelölve a forrás.
márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!