Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 100%-os egyezést mutat a...

100%-os egyezést mutat a plágiumkereső, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Próbaképpen feltöltöttem a szakdolgozatomat a KOPI plágiumkeresőbe, majd kiderült, hogy az egyetemen is ezen végzi a keresést, így 100%-os eredményt dobott ki, hiszen én már feltöltöttem a sajátomat korábban. Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Valakivel történt már ilyen?

Köszi a válaszokat!



2020. ápr. 29. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Azt tudod tenni, hogy nem adod be másik szakon ugyanazt a szakdolgozatot.
2020. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy intelligens és hasznos komment volt.
2020. ápr. 29. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Feltöltésed dátuma mikori? Azt mellékelve levél a konzulensnek stb helyre? Illetve szedd le amit feltöltöttél.
2020. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hivatkozásokat hogyan csináltad meg?
2020. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jeleztem a konzulensem felé, de nem ért hozzá. A dátumon látszódik mikor töltöttem fel, valamint az is, hogy én magam írtam.

A hivatkozást az egyetem által előírt szabályzatnak megfelelően csináltam elvileg

2020. máj. 6. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Bírálatot még nem kaptál?

Egyébként a konzulensek is leszokták futtatni, illetve nézniük kellene, hogy jól hivatkoztál-e le.

írsz egy példát? Írásjeleken is elszokott csúszni a dolog

2020. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, igazából a plágiumkereső szövegegyezést vizsgál, nem a plágium tényét. Ha megnézik a vizsgálat eredményét, akkor látszódik, hogy a saját munkáddal egyezik meg, nem hinném, hogy ez most problémát kéne jelentenie. De elhiszem, hogy kellemetlen ezen stresszelni
2020. máj. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi lett így a szakdolgozatoddal? Beadtad ezek után?
2023. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!