Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok lemaradva a...

Csak én vagyok lemaradva a tételekkel!!!!!???

Figyelt kérdés
Sziasztok.Idén fogok éretségizni,azonban nagyon le vagyok maradva a tételekkel.Mindössze nyelvtanból van meg 10-tétel,töriből a korábbi évek feladatsorait oldogatom meg,több kevesebb sikerrel….Matekból még nem végeztünk mindennel,irodalomból se fejeztük be még a tananyagokat,így ezekből még kell tanulni pluszba.tételekkel nem foglalkoztunk,korábbi évek feladatsorait oldottuk meg.Csak én vagyok ennyire lemaradva a tételekkel????Kezdek sajnos parázni!!!Előre is köszönöm a válaszokat.

márc. 18. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
18%
Én még el se kezdtem a készülést, igazából rájöttem hogy teljesen felesleges. Angolból C1 nyelvvizsgám van azt kirázom kisujjból, irodalomból szöveget értelmezni és egy rövid fogalmazást megírni csak egy fogyatékos nem tud, arra nincs mit készülni. Matekhoz ott van a függvénytáblázat csak a szöveget kell értelmeznem a képleteket leolvasom + számológép is van. Törihez pedig ott a történelematlasz és kész. Tulajdonképpen erre nincs mit készülni, ha rendelkezel minimális értelmi szinttel és problémamegoldó készséggel simán jelesre hozható az összes különösebb erőfeszítés nélkül.
márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!