Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol kéne matektanárt keresnem?

Hol kéne matektanárt keresnem?

Figyelt kérdés
Szeretnék találni egy matektanárt, aki személyesen tart órákat Budapesten, egészen az alapoktól egyetemi szintig. De nem igazán találok erre senkit vagy nem tudom hol kéne keresnem.
márc. 29. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Online miért nem jó neked?
márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért az "egyetemi szintig" nagyon tág. Amúgy tényleg, online sokkal egyszerűbb lenne, hacsak nem akarsz egetrengető összegeket fizetni.
márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy hogy Budapest melyik kerületében hol keresel matektanárt.

6-9 ezer/60 percre számíts!


Nekem a 4. kerületben 8 ezer/60 perces áron tart órát a tanárok emelt szinten. A haveromnak 10 ezer/60 perc ugyanez a 11. kerületben.

márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert nem látom rendesen mit csinál, ő se látja én mit csinálok, és online nem lehet rendesen tanulni.



Nekem Budapesten mindegy hol van, odautazom.



Közben írtam egynek, bár elég elavultnak tűnik az oldal, szóval ki tudja még aktuális hirdetés e. Meglátjuk.

márc. 29. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban esetleg?
márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Helyedben min 5-tel felvenném a kapcsolatot, úgy könnyebb válogatni. Szóval szerintem egynél ne állj meg.
márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4, ha szarul csinálják, akkor valóban alig lehet látni. De meg lehet azt "jól" is oldani.


Ha esetleg mégis kipróbálnád az online-t, akkor írj rám. Egyébként nem kérek horribilis összegeket, ha esetleg ez is szempont neked.


Azt amúgy lehet tudni, hogy mire is kell pontosan neked a matek?

márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7 köszi. De én nem vagyok híve ennek. A terapeutámmal sem szeretem, hogy online van a beszélgetés, nemhogy valahol ahol még dolgozni is kell...



Te írtál amúgy privátban igaz? Ha igen válaszoltam. Ha nem akkor szólj és leírom.

márc. 29. 23:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, én nen írtam neked privátot.


A terapeutával beszélgetés valóban másabb, de ettől még az online tanulás tud hatékony lenni (ha nem hatékonyabb).


De te tudod, hogy inkább elcseszel az életedből egy csomó időt utazgatásra (hacsak nem megy házhoz a tanár, ami tutira feláras), minthogy a saját otthonod kényelméből tanulnál.

márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!