Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy 25...

Szerintetek gáz hogy 25 évesen nem tudom menniy 5+7? meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
5. osztálytól fel voltam mentve matekból... igy sose kellett figyelnem orán.. nem is akartam figyelni... de itt vagyunk 2024-be.. minek kellene ezeket tudni? van AI, van számológép , van technologia ami megmondja mennyi 2 szám összege... már nem a kőkorszakban vagyunk ahol kellett tudni... semmi alap műveleteket nem tudok.. nem zavar mert a boltban is simán előveszem a számológépet oszt kész...ezek mellet egyébként nagyon vicces de a szakmám vegyésztechnikus... kérdezhetnétek hogy igy hogy??? hát a tanárok még az üres lapra is kettest adtak és a vizsgán is simán átmentem a semmire xDDD

ápr. 10. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon nem érted a dolgok lényegét...

A dyscalculia a számokkal való munkálkodásból ment fel, de ettől még meg kell tanulni gondolkodni.

ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak szomorú. Maga a tény is, az meg még inkább, hogy szemlátomást nem hogy nem zavar, még büszke is vagy rá. Már ha nem kamu a kérdés.
ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,gáz.
ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gáz, tekintettel arra, hogy büszke vagy rá, hogy annyit sem tudsz, amit egy 6 éves simán kiszámol neked.

De feltételezem, hogy neked már felesleges magyarázni, hogy miért előnyös ha valaki matekot tanul

ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ha a gyerek tudni akarja akkor tudja... de a mai világban minden adott hogy tudás nélkül is lehessen számolni
ápr. 10. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy általános iskolában az első osztályt kezdd el!

Eleve, nincs olyan, hogy "ha a gyerek tudni akarja akkor tudja" ember!!! EZT TUDNI KELL! Legalább a számokat tudod, hogy kell írni?

Amúgy... Ha a hülyeség virágozna, te már rég botanikus kert lennél.

ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem kell tudni... itt van a technologia azért van hogy mi ne tudjuk
ápr. 11. 14:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sajnos a való élethez semmi tapasztalatod nincs, azért mondasz ilyen sületlenségeket...

Egy bizonyos értelmi szint alatt nem kell, de akkor másban kell többet letenni az asztalra. Vajon az esetedben mi az, amiben az átlaghoz képest extrát tudsz nyújtani?


Mindenesetre majd ne csodálkozz, ha sokszor pofára fogsz esni...


A kérdésedre meg felesleges is válaszolni, mert te már eldöntötted, mi a válasz a kérdésedre, csak megerősítésre vársz itt...

ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gyárba jól dolgozok xd
ápr. 11. 16:39
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Dolgoztam együtt olyanokkal akik nem tudtak számolni/olvasni/írni/értelmezni-elég gyakran eszembe jutott az eutanázia lehetséges alkalmazása.
ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!