Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy hamarább...

Van olyan, hogy hamarább adják ki a papírt?

Figyelt kérdés

A szüleim mostanra "adták be" a derekukat arra, hogy elvigyenek szakemberhez, mert a matek harmadik osztály óta ki van esve. A hatféle függvény nem megy (még az egyenes sem), számológépet is épphogy képes vagyok használni, az óráról ne is beszéljünk…


Én tudom, hogy maximum fél év után kapok papírt, az is időhosszabbítás, és azzal sajnos már semmire sem megyek. Meg aztán késő, hiszen hamarosan vége ennek az évnek és ha török ha szakadok, nem feltétlenül tudok átmenni matekból.



Nálatok hogyan zajlott ez a folyamat?



ápr. 12. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem trükkel regisztráltál ide, akkor már nem fognak ezzel fogadni. Hamarabb kellett volna.
ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!