Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kerdesem lenne vizsgaztam...

Enikő6 kérdése:

Kerdesem lenne vizsgaztam forgalmin negyedszerre nem mentem Át 58 orat levezettem tanacsot kernek miert nem sikerült köszönöm?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, mi nem. Elég sok hibát véthettél, vagy volt olyan, ami eleve bukás. Esetleg nem is vagy alkalmas a vezetésre,
ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem válts oktatót. Én is váltottam, kiderült, hogy sok dolgot rosszul tanított a korábbi oktató.

Testvéremmel 2 oktató is közölte, hogy esélytelen, hogy legyen jogsija, nem is akarták vizsgára vinni. A harmadik oktatóval elsőre átment

ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan tudjuk látatlanban, hogy miért nem sikerült? A sikertelen vizsga végén kapsz egy hivatalos tájékoztatót, amiben a tudtodra adják a bukás okát.
ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beláthatod, hogy erre ennyi alapján nem lehet válaszolni. De én is rengeteg órát vettem, apukám (nem ő fizette) már mondogatta is, hogy ami nem megy, azt ne erőltessem. Csak hogy pont az ilyen demotiváló mondatai miatt, amiket egész kislánykoromban hallgattam, lettem nagyon izgulós, önbizalomhiányos, így minden egyes órára gyomorideggel mentem. Nem csoda, ha ennyit bénáztam. Aztán csak levizsgáztam. Rengeteget vezetek azóta, távolságot is (egy héten 300-400 km-t biztos), ugyanúgy tudok Budapesten is, mint vidéken, külföldön is. Annyira vezetek jól, mint az átlag, lehet jobban is. Kitartónak kellett csak lenni.
ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En ismertem olyat aki alkalkassagi vizsgára is elkuldtek mert asszem 5 x bukott. Ez 10 eve volt már nem tudom ilyen most van-e. Utana oktatót valtott és átment. Lehet az a gond hogy már egyre jobban ràgörcsölsz illetve izgulsz és ezért buksz meg. Lazíts, előbb vagy utóbb atmesz. Olvastam már olyanról is aki vagy 10 x volt vizsgán. Vagy netán kresszből volt 10x.
ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!