Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motorral egy több sávos úton...

Motorral egy több sávos úton hová sorolok be az adott sávon belül balra kanyarodás előtt?

Figyelt kérdés

Legyen pl 3 sáv ami egy irányba megy, én jövök a külsőben. Tőlem ugye balra ekkor van még másik kettő, nevezzük őket belső és legbelsőnek. Balra akarok kanyarodni majd a következő kereszteződésben. Mi történik, hogyan csinálom? Lépéről lépésre le tudná nekem írni valaki?

Hogyan sorolok be az adott sávba, ha tudom hogy balra kanyarodás után majd egyenesen megyek tovább? Ekkor ugye célszerű csak a belsőben menni.

Hogyan sorolok be a legbelső sávba, ha tudom hogy majd kanyarodás után nem sokkal ismét balra kell mennem?


ápr. 19. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem egyértelmű ezen???

Nyilván a legbelsőböl kanyarodunk balra, időbe kitéve az indexet és a vonal mellett haladva.

ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Világos, hogy balra kanyarodni csak belső sávból lehet, tehát oda kell besorolnod, mire a kanyarodásra sor kerúl.
ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!