Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Záróvizsgára bocsájtást ez...

Záróvizsgára bocsájtást ez megakadályozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy amennyiben nekem van két kötelezően válsztott tárgyam felvéve és nem kapok rájuk érdemjegyet esetleg a végzősöknek szóló vizsgaidőszak végéig, az problémát okozhat a záróvizsgára bocsájtást illetően?


Fontos, hogy ezek a tárgyak már egyáltalán nem kellene számítsanak, mert a kötelezően választott tárgyak által elérendő minimális kreditet már teljesítettem, viszont azt nem tudom, hogy ilyenkor esetleg automatikusan zárásra kerül a jegy (pl egy elégtelennel, nem tudom gyakorlatból van-e "nem teljesített" státusz). Sajnos a két kötvál tárgyat nem tudom teljesíteni mert nem tudtam órára járni. Azokat csak azért vettem fel, hogy ne legyen túl nagy "űr" az órarendemben.


Tudom, hogy a tanulmányi előadóval, vagy a tanárokkal kellene beszélnem, de gondoltam megkérdezem itt is, hátha valaki tudja rá a választ.


Köszi előre is! :)



máj. 17. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tvsz első körben ugye amit írunk mindig, röviden meg nem akadályozza, hisz megvan a pontszám amit össze kell gyűjteni
máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
TVSZ-ben konkrétan nem találtam erre pontot, de akkor ezzel nem lesz gond. Köszönöm!
máj. 17. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazon tárgycsoportból az előirt köt. vál. kredit meg van, akkor nincs gond. tehát pl. azt mondták, hogy 5 tárgyból válassz 3-at és te azokat teljesítetted, akkor meg van a kredit. ha ezt a 2 tárgyat nem teljesíted, akkor is.
máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene gondnak lennie önmagában, hogy megbuksz belőlük, de szerintem ettől még le kell zárniuk időben. De ez pont olyan dolog, amivel a TO-t kellene megkeresni és elintézni egy emaillel, és nem várni heteket, hogy mi lesz.
máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A záróvizsgát nem érinti, akkorra minden jegy bent lesz és a státuszod is abszolvált lesz.
máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
máj. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!