Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskáztam egy dolgozaton és...

Puskáztam egy dolgozaton és lebuktam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem fogják elmondani a szüleimnek csak kaptam egy tz 1 est és anyám most látta a krétában. Mit mondjak hogy lebuktam a puskázással vagy adjam be azt hogy volt egy matek tz amibol sokkal szarabbul állok és hogy arra tanultam és emiatt nem tanultam biológiát.

máj. 23. 13:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Az igazat. Neked nincs lelkiismereted?!

Utálod, nem érted, próbáltál csalni, csá. Azt hiszed, anyádék nem csinálták?

máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És ha mégis továbbmegy az info?

Gondolkodj kicsit...


Az of vizsgálja majd a jegyeket, látja, ott egy tz 1-es, értekezik a szaktanárral, aki mondja, hogy puskázás miatt azonnali 1-es, már tudja az OF. És ha annyira rosszul állsz, akkor bizony megy az értesítő a szülőknek, és akkor benne lehet az elejtett infok között az is, hogy a legutóbbi TZ-n puskázva kaptál 1-est.


Ez egyben azt jelenti, hogy ellentmondásba kerülsz a szüleid előtt, hisz te állítottál valamit, az OF mást, és ráadásul a szaktanárra hivatkozva.


Na ez milyen felütés... Szted ezek után milyen bizodalmuk lesz benned a szüleidnek? Sőt, jobbat mondok; hogy kényelmetlen helyzetbe hoztad ezzel az OF-t és a szaktanárt is, nyilván ők is megkülönböztetve gondolnak majd rád. Szted bennük milyen kép alakul ki rólad?


Előbb gondolkodj, utána cselekedj!

máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
100%
Vállald fel és viseld emelt fővel.
máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"emelt fővel"

De azért büszke ne legyél rá!

máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!