Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rosszul sikerült az államvizsg...

Rosszul sikerült az államvizsgám! Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Elégségest kaptam, mert teljesen leblokkoltam, alig tudtam pár szót szólni, azt sem magyarul kellett, hanem idegennyelven.

Amikor kijöttem, mindent el tudtam volna mondani, minden eszembe jutott. amugy még sohasem fordult elő velem, hogy mindent elfelejtettem volna.

Nagyon kínos volt számomra.

Amugy a tanszékkel, a szakkal kapcsolatban is csak rossz tapasztalataim vannak.

most ugy érzem, hogy feleslegesen jártam 11 félévet egyetemre arra a szakra, mert ami azon a tanszéken folyik, az minden csak nem felsőoktatás.


2009. jan. 6. 10:08
 1/2 anonim válasza:
próbálj új vizsgát kérni,ha lehet,akkor az új cél lesz előtted,nem a kudarc.Esetleg újabb suli v tanfolyam.
2009. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megvan a diplomád, csak ez a lényeg. Hidd el, senki, de senki nem fogja nézni, hányas lett az államvizsgád: ha megvan a papír, az már jó. Lehet próbálkozni új szakdolgozattal, új államvizsgával, de ha egyszer eleged van a szakból és a tanszékből, nem egyszerűbb belenyugodni, és szépen elfelejteni az egyetemet? Én legalábbis ezt tenném. Igaz, én csak egy év múlva ilyenkor fogok végezni, de nekem is herótom van már az egésztől, mert egyes tanárok ott kaszálnak el, ahol tudnak (érdekes, hogy minden tárgyból ötösöm van, viszont van egy tanár, aki mindig, de mindig megbuktat, és csak akkor enged át, ha másodszorra vagy harmadszorra veszem fel a tárgyát, biztos én vagyok a hülye, tanulni képtelen ember...).

Szóval én azt mondom, fel a fejjel, arccal az életnek! :)

2009. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!