Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet koleszban tanulni?

Lehet koleszban tanulni?

Figyelt kérdés
Most fogok koleszos lenni, és többen mondták, hogy akkor elfelejthetem a tanulást. 11.-es középiskolás vagyok. Tényleg nem lehet normálisan tanulni koleszos környezetben? :( 17/f
2010. nov. 3. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez nagyban függ a szobatársak milyenségétől szerintem. De tény, hogy társaságban, ha csak neked kell egyedül tanulni, mindenki más lazsál (még ha téged nem is zavarnak, csak látod ezt), akkor nehezebben fogod magad rávenni.
2010. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ha kellően eltökélt vagy, akkor tudsz ott is tanulni. Ha a szobátokban nem lehet, akkor kereshetsz egy könyvtárat/üres termet vagy bármilyen helyet, ahol csend van.


De ez a kollégiumtól, közösségtől, szobatársaktól függ, a húgom például azért ment kollégiumba, mert ott jobban tud tanulni, kevésbé kalandozik el a figyelme.

2010. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Én sose voltam kolis, de tesóm kollégiumi nevelő. Nálatok nincs szilencium? mikor tanári felügyelet mellett kötelező pár órán át tanulni? Mert náluk van, nincs a tanulókra bízva, hogy majd fenn a szobában a bulizó szobatársak közt...

Szerintem nálatok is lesz naponta szilencium, mikor úgyse tudsz mást csinálni.


25/L

2010. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én tuti nem tudnék... :S
2010. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kolesz az csak a buliról meg az ivásról szól. ha akarnál se tudnál mást csinálni. ott ilyenről, hogy tanulás vagy alvás ne is álmodj. :-P
2010. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zenon válasza:
Tényleg általánosságban jellemző,hogy ha koleszban vagy,nehéz elvonulási lehetőséget találni.Ott mindig nagy élet van. :) Ha van nálatok tanulószoba,akkor ott érdemes tanulni,nem szobában.
2010. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!