Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy rossz kategória,...

Lehet, hogy rossz kategória, de, hogyan lehet leküzdeni a "bűntudatot"?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem érzem jól magam a tanulmányaim miatt. A környezetemben mindenki menő mérnöknek tanul, sikeresek stb. Én pedig nem... Egyetemre járok, de nem műszaki szakra, ezért alsóbbrendűnek érzem magam. (biztonsági jellegű szak, de nem mérnöki/műszaki)

Szerintetek, hogyan lehet legyőzni ezt a bénító rossz érzést? Amúgy érdekel amit tanulok.


21/f


2010. nov. 7. 19:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk néha én is érzem magam valakinek, de máskor fognék egy sörétes puskát és kiloccsantanám az agyam :D
2010. nov. 7. 19:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Vajon mérnökként jól éreznéd magad? Ha nem, akkor az való neked, amit eleve választottál. Végezd el, mert szereted. Mellesleg nekem nem tűnik olyan szaknak amit tanulsz, hogy ne tudnál vele elhelyezkedni.
2010. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!