Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki tudja hogy ha 76 pontot...

Ki tudja hogy ha 76 pontot értem el az angol előre hozott érettségin (most volt októberben) akkor az hányasnak felel meg?

Figyelt kérdés
köszi előre is nagyon fontos lenne mert a suliba nem mondták meg olyan jó fejek voltak pluszba h a szóbelit a szalagavató napjára tették!! :@
2010. nov. 8. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
.
2010. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2010. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

117 a max. Számold ki hány %....

80%-tól ötös, 60%-tól négyes, 40%-tól hármas, 20%-tól kettes.

De nem értem hogy jön ide a szalagavató:) Mármint muszáj elmenned szóbelizni. Készülni meg úgy is előtte kell, tök mindegy, hogy aznap este szalagavató lesz...

2010. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam.

A 117 az csak az írásbelinél van. 150 pont összesen a max, abból 117 az írásbeli, 33 a szóbeli.

2010. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. nov. 8. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:

de csak középszinten... emelten az írásbeli 120 pont, a szóbeli pedig 30 így összesen 150 pont, és másképp vannak az osztályozások, a 60%-tól 5-ös az tuti


És az mivel jobb, hogy a nyelvvizsga van a szalagtűző napján? :D


Kibírod.

2010. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!