Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csináltatok már előrehozott...

Csináltatok már előrehozott német/angol érettségit októberben? Vélemények róla!

Figyelt kérdés

Én idén októberben fogok és kicsit tartok tőle, ugye más városban lesz az érettségi egy teljesen ismeretlen tanárnál, a témaköröket tudom, csak azt nem, hogy az adott témán belül miről kell majd beszélnem! Azt ti honnan szereztétek meg? Nem vagyok se jó se rossz németből olyan 3-4, de nagyon féllek tőle, mert azt mondják, hogy az őszi nehezebb szokott lenni, tapasztalatok ezzel kapcsolatban??

Köszi!


2011. szept. 22. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

A követelményszint ugyanaz, mint tavasszal.

Többet meg azért nem mondanak, mert ez nem a magyar vagy a töri, ahol a cím adja, hogy miről illene beszélni, hanem egy csomó szubjektív van benne. Egyébként meg ugyanúgy beszélgetni kell meg képekről beszélni, tehát nem kell tételt felmondani.

2011. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!