Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztálykarácsonyra van valami...

Osztálykarácsonyra van valami jó ajándékozási ötlet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
minden évben tartunk osztálykarácsonyt, de 6 év után elég lapos. írtunk már egymásnak verset, csináltunk egyéni pólót a másiknak, ajándék kézzel készítve. ajándék 500 ft alatt, ajándék cd vagy dvd, zenével képekkel filmmel amit akarsz. de kéne valami új ötlet. valakinek nincs valami egetrengető nagy ötlete? :D bocsi hogy ide írtam a kérdést, nem tudtam hova való. :$
2010. nov. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mi tavaly rajzoltunk. Le kellett rajzolnod azt,akit kihúztál,elég mókás lett,mert 1-2 ember kivételével senki sem tudott értelmeset rajzolni,de rengeteget röhögtünk egymás képein. :D :D
2010. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy nagyjából háborús helyzet alakult ki. :D szóval valami olyan kell amin tuti nem sértődik meg senki, de ez a rajzos amúgy jó ötlet ;)
2010. nov. 14. 21:18
 3/4 anonim válasza:

ha háborús a helyzet és az egyedi ajándékok sértődést okozhatnak, akkor adj olyat amit tudod h a másik szeret de nem túl extra.

pl ha dohányzik egy vicces öngyújtő vagy egy jó fajta cigi.

ha édesszájú akkor különleges csokit.

ha szeret sportolni akkor egy focilabdás külcstartó, vagy egy sál a kedvenc csapatról.

De ne adj olyat ami megbánthat másokat mert abból csak még nagyobb háború lesz.+1 ötlet ha lány az illető egyedi cserepes kaktuszt (én ezt csináltam és nagy sikere volt-ha gondolod leírom milyet) ha fiú akkor kár törnöd magad mert úgy is minden ciki nekik, én ezért vicces képeslapot adtam és mellé olyan csokit amit tudom h szeret, remélem segítettem.

2010. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez így általában véve hasznos dolog, csak nem erre vonatkozott a kérdés :$ de ha nekem nem is, másnak biztos segítettél ezzel :)
2010. nov. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!