Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jegyátlagtól érdemes...

Milyen jegyátlagtól érdemes gimibe menni?

Figyelt kérdés
Én négyes-ötös tanuló vagyok. Van esélyem gimibe? Hármasom nincs ja és a töri,irodalom,nyelvtan,fizika,földrajz ötös. matek, német, kémia, biológia négyes. (a fontosabb tantárgyakat mondtam
2010. nov. 17. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én gimnáziumba járok és csomó hármasom volt félévkor.

De a felvételit jól írtam meg 100/67p és így felvettek.

Most vagyok 9.-es.

Egyébként a felvételin is múlik szóval hajráá!;)

2010. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed.Próbáld meg.
2010. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno 4,1-es átlaggal mentem. Szerintem 3-as átlag fölött simán be lehet vállalni.
2010. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom hát persze, hogy van esélyed!! Ne hogy azt hidd, hogy mindenki kitűnő?!! Az is előfordulhat, hogy valaki szín jeles és tök szarul írja meg a felvételijét.
2010. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem volt egy osztálytársam aki 2 es hármas körül volt és a hüjét még így is felvették gimibe.

Neked sok esélyed van rá. Persze függ a jelentkezők létszámától is. De tényleg sok esélyed van ilyen jegyekkel.

2010. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!