Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden nappali tagozatos...

Minden nappali tagozatos főiskolai halgató igenyelhet szociális támogatást?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Állami támogatásosok természetesen igen... az más kérdés hogy érdemes-e megigényelned, mérlegeld hogy mennyi esélyed van rá. Megpróbálhatod, hátha... de rengeteg papírt kell begyűjteni hozzá, és mivel én biztos voltam benne, hogy esélyem sincs rá, ezért megsem próbáltam, nem ért annyit az egész.
2010. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak az államisok, de csak akkor érdemes belevágni, ha pl nagycsaládos vagy, messze laksz, fél árva, árva vagy, alacsony az 1 főre jutó kereset. Általában ezek kapnak szoctámot. Nekem nincs tesóm, szüleim keresnek (igaz nem túl sokat, de megélünk), nem lakok messze a sulitól, így hát meg se próbálok igényelni, mert nincs mire (persze nem ártana a plusz pénz).
2010. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igényelni, igényelhetsz, aztán vagy kapsz, vagy nem. én sem próbáltam meg, mert nekem sem lett volna esélyem, közel is laktam, szüleim szerencsére élnek is, és dolgoznak is, szóval esélytelen...persze ha vannak ismerőseid, az megint más kérdés, mert voltak, akik nálunk így kaptak:-(
2010. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!