Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok Miskolcon pályavál...

Hol találok Miskolcon pályaválasztási tanácsadót személyes konzultációra?

Figyelt kérdés
Szeretném ha egy személyes beszélgetés keretein belül segítene nekem a pályaválasztásban. Hol találok ilyet miskolcon és mennyibe kerül a konzultáció? volt már vki ilyenenen? Hogy zajlik?
2009. jan. 12. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

en Debrecenben voltam ilyenen. a megyei munkaugyi kozpontnak van egy palyavalasztasi tanacsadoja. szerintem Miskolcon is tuti van, keress ra neten vagy telefonkonyvben.


Szoval eloszor felhivtam oket, elmondtam a problemamat (hogy tanacs kene), ok adtak idopontot, elmentem, ott kitoltottem egy hosszu tesztet szamitogepen, majd a kapott eredmenyt reszletesen elemezve kinyomtattak nekem. Fel volt sorolva egy csomo nekem valo palya. Volt eg egesz polcrendszernyi konyvuk, minden szakmahoz kulon gyujtve a tudnivalokat. Ott szakmankent (mar a teszt altal leszukult a kor) elolvashattam, melyik mit csinal, mennyit keres, mennyire nehez elhelyezkedni, melyik egyetemen erdemes vegezni, es milyen tantargyak kellenek hozza..egyszoval minden. Nekem (es meg sok osztalytarsamnak) hasznos volt.


Szerintem Miskolcon is lennie kell ilyennek.


Ja, es ingyenes volt az egesz.

2009. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

megint en, ezt talaltam neked, talan erdekel:


[link]

2009. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!