Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvenné velem a kapcsolatot...

Felvenné velem a kapcsolatot egy gépészmérnök hallgató? Szeretnék gépészmérnöknek menni, És lenne 1-2 kérdésem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én nem vagyok az de a legjobb barátnőm annak tanul (igen, barátnő :D). Kérdezz itt nyugodtan és megkérdezem én tőle és válaszolok neked. Sajnos szerintem nem nagyon fogsz más segítséget kapni, mert nagyon sokat kell nekik tanulniuk és alig érnek rá.
2010. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia én is lány vagyok:) pl az érdekelne, h melyik egyetem, és mire lehet szakosodni:)
2010. nov. 20. 01:19
 3/7 anonim ***** válasza:
írj privit
2010. nov. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

" Sajnos szerintem nem nagyon fogsz más segítséget kapni, mert nagyon sokat kell nekik tanulniuk és alig érnek rá."


Igen, biztos olyan sokat kell tanulni, hogy nincs 5 percük netezni, de a bulikban ott vannak,.. Azért nem kell ilyen túlzásokba esni, hogy olyan sokat tanulnak ( nem mondom, hogy nem sokat), hogy nincs idejük netezni.

2010. nov. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan privit. Szintén lány vagyok, jelenleg másodéves.
2010. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz nyugodtan, szivesen segítek ,és válaszolok a kérdéseidre:)

egy 19 éves elsős gépész srác

2010. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!! Kösziiii:):)
2010. nov. 21. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!