Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták/főiskolások! 20...

Egyetemisták/főiskolások! 20 oldal A/4-es tömör, nyomtatott lapot mennyi idő alatt tudtok megtanulni? (Ami nem is érdekel, és magolós)

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
5ösre 3-4 óra alatt... 2esre meg el kell olvasnom figyelmesen... könnyen tanulok. szerencsém van.
2010. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nono, nem mindegy, hogy milyen az a 20 oldal. Volt olyan 13, amit egy napig tanultam, mégse ment, mert annyira szörnyű volt :D (tegyük hozzá, hogy nem si voltam nagyon motivált). És az se mindegy, mennyire kell jól tudni, ha csak át kell csúszni, akkor egyszer végigfutom úgy, hogy mindent visszamondogatok magamban, ez kb 2 órát vehet igénybe, így saccra.
2010. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Ezt így nem lehet megmondani.

Attól függ mennyire kell szó szerint, mennyire érthető azt anyag, elég-e a lényeget tudni....

2010. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ,ha csak be kell magolni akkor kb mint ahogy az első írta,ha érteni is kell akkor már sokkal több
2010. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen téma. Pl. történelem tele évszámokkal 4-5 óra. Valami lilább téma 2-3 óra. Fizikai levezetések egy egész éjszaka.


Ami nem érdekelt, azt sohasem tudtam megtanulni.

2010. nov. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel, az gáz, én reálos vagyok, ha matematikai levezetések akkor 1 átolvasás, ha irodalom, történelem 3-4 óra, de ha marketinges blabla akkor akár több nap.


Próbálj meg olyanokat keresni benne, amik érdekelnek, motiváld magad, hogy majd ez kell majd a munkádhoz, keress összefüggéseket benne és azokat tanuld meg.

2010. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ami nem érdekel, nagyon nehezen tanulom meg. Pl utálom a törit, és amikor érettségire készültem, egy anyagot többször meg kellett tanulnom mert 3-4 nap múlva annyira elfelejtettem, hogy, az sem rémlett, hogy azt valaha olvastam. És itt egyetemen is ez van. A szakot magát szeretem, de azért vannak olyan tantárgyak amiket nem. Az egyik ilyen tantárgyból 20 oldalt 1,5 hete folyamatosan tanulom,mert hiába tudom 1-2 napig ugyanúgy szószerint felmondani magamnak, 4 nap múlva teljesen elfelejtem és kezdhetem előről.
2010. nov. 22. 11:13
 8/8 anonim válasza:
amit nem bírok megjegyezni leírom, így oda is tudsz figyelni rá. másold le kézzel
2010. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!