Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, hogyan tudnék...

Egyetemisták, hogyan tudnék sikeresen tanulni?

Figyelt kérdés

jogin vagyok igazgatásszervező, elsős... Hiába olvasom a fogalmakat nem bírom megjegyezni őket, ez a "száraz előjáték" ami nem nagyon tetszik pedig érdekelne az állam felépítése és működése, csak nem tudom megjegyezni őket.


Tudnátok tippeket, tanácsokat adni?


2011. okt. 14. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Írtam egy kérdéshez egy elég hosszú kommentet, hátha tudsz belőle ötletet meríteni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2011. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig a joghoz segg kell, és kitartás. Az talán segít, ha kategorizálod a dolgokat, struktúrába rendezed, a jobb átláthatóság kedvéért.
2011. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Rossz a kérdés, te nem akarod megtanúlni ezeket, te csak egy jogi diplomát akarsz. Szóval inkább azt kérdezd hogy hol lehet ilyet venni... :D

Amúgy is fölösleges megtanúlni több részből is.

1 Mert tök mind1 mit ír a jogszabály a pert úgyis addig húzzuk amíg az ügyfélnek pénze van.

2 A szabályokat folyton megváltoztatjuk, hacsak nem kalendárium az agyad lehetetlen megjegyezni, ezt így találtuk ki.

3 Amúgysem kapsz jogi területen állást, hacsak nem vagy rokon ismerős barát vagy barát fia.

2011. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó: Ha valaki jó belőle akkor fog találni munkát, feltéve ha jó irányt céloz meg. Az igazgatásszervező amúgy sem olyan kötött szak. Elismerem hogy sok jogot végzett nem talál munkát, de nagyon sokan 2-3-asra diplomáznak és mivel sokan vannak, csak a jobbak kellenek.

Másodsorban nem kell a kérdezőt leszólni, ő tanácsot kért, nem pedig kioktatást. Szerintem ő meg akarja tanulni, nem véletlenül írt ide tanácsért.

A kérdezőnek pedig: amit az első válaszoló linkelt az nagyon jó!

2011. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!