Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi előtt állok, és...

Érettségi előtt állok, és pontszámítási gondjaim akadtak. A Felvi.hu-n mostanában nem tudom kiszámítani a pontjaimat, mert nem tudom alul kiválasztani a nekem megfelelő intézményt. Ez miért van? És valaki eltudná magyarázni hogy mi az a duplázás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd december 15.-e után ki fogod tudni számolni!
2010. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

két választott érettségid pontjai kellenek(két olyan tantárgy amit az egyetem is kér, elfogad.)

pl:

matek80%

fizika 70% (emelt)

ezeket duplázod, tehát 80szor 2 meg 70szer 2, az ugye pont 300 pont. Utána kapsz 40 pontot azért, amiért emelteztél így 340, és ha vannak nyelvvizsgáid(amiket nem tudom most h fognak számítani, de azért is így max 40 pontot kaphatsz

2010. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!