Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok az iskolai...

Nagy bajban vagyok az iskolai eredményemmel! (idén felvételizem) Segítség?!

Figyelt kérdés

Utálom az iskolát.Gyűlölöm.A hátam közepére se kívánom.És ezaz én nagy bajom.

Ugyanis nem akarok buta liba maradni,tanulni akarok,csak azt nemtudom, hogy csináljak maganak kedvet!

Egyszerűen semmi nem érdekel, a matekon kersztül a földrajzon át a fizikáig!SEMMI!(kivéve az angol!)

És sajnos ez tudom,nagy baj!

Egyszerűen képtelen vagyok leülni, és azt mondnia: Igen, ezt most megtanulom!-ugyanis 3modant után elkalandozok valahova, ésmáris fáradt leszek, és azt mondom, majd hnp reggel megtanulom...

nagyon aggódom, milesz velem, szeretnék egy jó gimnáziumba kerülni, de amikor ott van előttem a könyv, akor csak halogatom, hogy majd...majd...És félek, hogy késő lesz:S

Ti hogy vagytok ezzel?Hogy csináltod magatoknak kedvet a tanuláshoz?

Én vagyoka caslád hülyéje(4en vagyunk, ésén vagyoka lerosszab tanulási eredménnyel rendelkező...most nem mennék bele a családi problémákba, de ugyérzem, én voltam az, akivel a legkevesebbet törődtek..én csak úgy voltam egész életemben)

Segtsetek, ti hogy veszitek rá magatokat a tanulásra?:S Szeretnék egymagamnak megfelelni a szüleimnek,mertelegen van abból, hogy állandóan lehülyéznek(mert bejuottam egy ritka szar áltlaánosba, ahelyett, hogy követem volna a bátyám, ésanővérem...)

Légyszi értsetek meg, és értelmes válasokat kérek!


2010. nov. 29. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna

kivéve ha én nem tanulok akkor se buta libáznak le mivel fiú vagyok:D meg engem érdekel a kémia is az angol mellet

Milyen az átlagod?

2010. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

háát azt most igy nemtudomXD de a főbb tanártgy(biosz-kémia-matek-földrajz-fizika) hármas.:S ha épp olyanom van megkapom a négyest:)

a magyar-irodalom-angol persze, hogy ötös.

2010. nov. 29. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja nekem nincs hármasom:D

meg a reál tantárgyak jobban mennek

de ezzel nem nagyon mész gimibe

2010. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!