Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azon hallgatók akik költségtér...

Azon hallgatók akik költségtérítéses képzésben vannak nappali tagozaton kapnak BÁRMIFÉLE juttatást?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,ha valakinek tudomása van bármiféle juttatásról költségtérítéses képzés mellett,lehet az adott intézmény által vagy helyi önkormányzaton keresztül. Bursa Hungarica van ennyit tudok.Köszönöm.
2010. dec. 3. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A költségtérítés képzésben semmilyen juttatás sincs. A Bursa Hungarica sem jár, csak az államilag finanszírozotton. Annyit tehetsz, hogy odajársz minimum egy vagy két félévet és ha ez idő alatt kiemelkedően jó a tanulmányi átlagod, akkor komoly anyagi gondokra hivatkozva kérvényezheted, hogy tegyenek át államilag finanszírozottra.
2010. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

A Bursa igenis jár!

Azt hiszem pont ettől a tanévtől. Én is költségesen vagyok (másoddiploma) és jár!

De most kellett megpályázni októberben.

2010. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
76%
Nálunk nem járt az egyetemi szoctám, s a tanulmányi ösztöndíj, járt viszont a közösségi ösztöndíj, elismervén a költségtérítésesek közösségi munkáját is ugyanúgy, illetve járt a mérnökhallgatók által pályázható Demján Sándor ösztöndíj is.
2010. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én költséges vagyok és semmit nem kapok
2010. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!