Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos költségtérít...

Nappali tagozatos költségtérítéses képzésben résztvevőként igényelhetek valamilyen ösztöndíjat? Pl. Az ún. bursa hungarica?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vettek fel, így pótfelvételizem, ahol ugye csak fizetős képzéseket lehet jelölni. Diákhitelből fizetem majd a tandíjat. Kérdésem, hogy hátrányos helyzetűként sem igényelhetek semmilyen ösztöndíjat, amiért költségtérítésesen tanulok?
2010. júl. 27. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jár semmi a költségeseknek, se tanulmányi, se szociális.
2010. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
szerintem szociális alapút nem. legalábbis szoctámot, alaptámogatást, esetleg árvajáradékot (ha elhunyt valamelyik szülőd) biztosan nem!! max tanulmányi ösztöndíjat kaphatsz, ha jó lesz az átlagod.
2010. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Költségeseknek nem jár tanulmányi, gondolj bele, valaki már az 5. diplomáját csinálná, és még utána is fizetne az egyetem vagyis az állam?
2010. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Költségeseknek semmi sem jár, csak diák, bár olyat is hallottam, hogy régen még nagyon régen az se, most nem tudom mi a helyzet.
2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Koli se, lényegében semmi, mert azt azoknak találták ki, akik el tudják magukat tartani.
2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Én is kaptam, amíg költséges voltam, de utolsó évben átvettek. Annyit nem kapsz mint az államisok, de már kaphatsz Bursát.

2010. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. júl. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!