Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy főiskolára 400 pont...

Ha egy főiskolára 400 pont kell, nekem pedig 399 van, akkor esélyem sincs, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
te kretén vagy :D
2010. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén; szerinted?
2010. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
már nincs pontduplázás, vagy hogy jött ez ki? Egyébként lehet esélyed... jövőre.
2010. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy jövőre is épp 400 lesz oda a pont? szerintem neked nem emiatt nincs esélyed...
2010. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha 400 a határ, akkor minimum 400 pont kell. Szerintem elég logikus.
2010. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak ha tudod valamivel növelni a pontszámodat. Az én időmben még volt valami olyasmi (és gondolom akkor még most is van), hogy ha az érettségidnél úgy találtad, hogy nem korrektül pontozták, akkor valahova lehetett fordulni felülvizsgálatért.


Például az egyik lánynak elég rosszul sikerült az egyik emelt érettségije (gyenge 3as körül), és megfellebbezte, mire átnézték ,és valóban módosították a pontszámát... lefelé, úgy, hogy azzal már csak 2es lett neki, és így már az emeltért járó pluszpontokat is bukta.


Szóval ez is benne van.

2010. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Silber ***** válasza:
A ponthatárok több dologtól is függnek, márpedig az adott évben jelentkezők számától és pontszámától is. Így elképzelhető (NAGY szélsőségeket feltételezve), hogy jövőre 460, vagy 200 a ponthatár. Nem lehet tudni előre. Az én szakomra 1 év alatt kapásból ráemeltek 50 pontot.
2010. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!