Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy ÜGYVITELI ALAPISMER...

Milyen egy ÜGYVITELI ALAPISMERETEK érettségi?

Figyelt kérdés
Légyszi, aki érettségizett már ebből, vagy épp most készül rá közép vagy emelt szinten, SEGÍTSEN! Hogyan készüljek fel ÖNÁLLÓAN? Mennyire bonyolult, az idegennyelvi rész nagyon nehéz?
2010. dec. 3. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy közép szintű írásbeli feladatsort, azt mondjuk kapásból meg tudtam volna csinálni, mert kb. egy ECDL vizsgára hasonlított, a gépírást kivéve.

A fősulin tanultam már ügyviteli alapismereteket, van ECDL vizsgám, és most járok nyelvtanfolyamra, ez a tudás, és az addigi tanulás elég lehet egy sikeres érettségihez?

2010. dec. 3. 22:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként jogi egyetemi felvételihez kellene, mert a magyar és töri érettségi mellett ezt is elfogadják, de mivel a törim nem sikerült túl fényesre úgy gondoltam ebből egyszerűbb lenne leérettségizni.
2010. dec. 3. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, milyen idegen nyelvi

rész van ?

2018. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vlmi angol ?
2018. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ha érettségiztetek, megírnátok milyen volt? Én is gondolkodom rajta, és önállóan készülnék. Sikerülhet? Miből készültetek? Köszönöm előre is!
2019. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!