Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érthetően le tudná nekem írni...

Érthetően le tudná nekem írni valaki az egyetemen a szociális támogatások rendszerét?

Figyelt kérdés
Például, ha valaki családfenntartó, akkor úgy tudom, hogy igényelheti a rendszeres szociális támogatást. (ez amúgy mennyi?) De van olyan is, hogy egyszeri. Ha valaki kéri az egyszerit, utána minden hónapban kaphatja a rendszerest is, vagy akkor már nem? És ki számít családfenntartónak?
2009. jan. 17. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Röviden ahogy én tudom. A Rendszeres szoctámot év elején kell kérni és ha minden ok akkor kapod egész félévben, aztán a köv félév elején ismét igényelni kell.

MI mikor a férjemmel összeházasodtunk kaptunk egyszerit is a rendszeres mellé kétszer: Egyszer a házasságkötés miatt lehetett kérni ez kb 10-n ezer volt és kértünk mikor megszületett a kicsi. Ebben az időszakban én voltam a családfenntartó. Csak azért kaptuk meg mind a kétszer az egyszerit, mert nem egy félévben történtek az események. De az egyszeri csak egyszer jár. S aki szoctámot kér és nem kollégista az kérhet lakhatási támogatást is.De,hogy hol mennyi az minden intézményben változó.

2009. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!