Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A sminkes szakmában/szépségipa...

A sminkes szakmában/szépségiparban jártas/tájékozott emberek segítségét kérném! (? ) Bővebben:KATT!

Figyelt kérdés

sziasztok!

nagyon sokat stresszelek azon, hogy mi legyen belőlem.

Mindenképpen szeretnék továbbtanulni, de szeretnék egy jövedelmező állást, amit SZERETEK is.

Tegnap meg is álmodtam: sminkes leszek!

de mivel tovább KELL tanulnom, szeretnék valami ehhez passzoló szakot elvégezni..

elképzelésem: valamiféle kozmetikai cég sminktermékeinek a kitalálása ,esetleg egy ilyen cég menedzsereként dolgoznék.. mellette persze sminkelnék..

nem hasra ütés szerűen jött ez a sminkes-dolog: 1-2 éve én sminkelem az ismerőseimet esküvőre,szalagavatóra stb.

mondhatni,hogy ez a hobbim, ez az, ami boldoggá tesz.

Lényeg: szeretnék a szépségiparban elhelyezkedni, DIPLOMÁVAL.

ha esetleg nem Te,hanem az egyik ismerősöd jártas a témában, egy e-mail segítségével felvehetném vele a kapcsolatot...

Előre is köszönöm szépen segítségeteket!

Szilvia (18)


2010. dec. 5. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Sminkes iparban nem sok a diplomás. Inkább vegyész vagy bőrgyógyász diplomát tudok itt elképzelni.

De diplomával nem szokás sminkelni.

2010. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A sminkes pálya nehéz és azért ismeretség is kell hozzá és ezek a tanfolyamok amelyek olyan képzést adnak és olyan papírt adnak hát 400-600 ezer között mozognak...csak úgy elmenni rá nem érdemes az elhivatottság számít.

A sminkes szakma érdekes de állandóan megkel újulni benne és nyújtani kell a maximumot.

Miért ne lehetne diplomás és sminkes végzettséged?

Vannak olyan szakok amik pont arra jók hogy cégeket irányíts persze ne egyből a GIGI-t akard.

Ha körbenézel a menedzsment és marketing szakban van olyan mesterképzés ami a szépségiparral kapcsolatos.

Én diplomás vagyok kozmetikus és mestersminkes :) és jó döntős volt mert mert több lábbon állok és olyan céget irányítok amit úgy nem tudnék ha mellette nem lenne meg a másik kettő.

2010. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!