Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lehet annak a programnak a...

Mi lehet annak a programnak a neve, amiben rengeteg, de tényleg rengeteg kérdést ki kell tölteni, és a végén kiad munkaneveket, amik nekem valók?

Figyelt kérdés
Nem egy átlagos kis 20 kérdéses tesztről van szó, mert pár éve töltöttem ki ezt egy nyílt napon, de sehol se találom ezt, csak ilyen kis buta igen nem-es meg akármilyenes teszteket, de ezekkel nem megyek sokra. Nekem olyanra lenne szükségem, amik végén foglalkozások neveit, vagy hasonlot ad ki. Tud valaki segiteni ?
2010. dec. 6. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n van egy egész komoly tesztcsomag, de az nem konkrét foglalkozásneveket dob ki, inkább csak segít leszűkíteni, hogy milyen irányok és milyen típusú munkakörök valók neked.
2010. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

regisztrálni kell hozzá

tudom, hogy nem ezt keresed, de ez sem az a bravomagazin-teszt.

2010. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!