Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon, hogy...

Hogy mondjam el otthon, hogy megbuktam félévkor?

Figyelt kérdés
idén 9. es vagyok és félévkor a kémiábol és töribol megvágtak:( csak az a baj h én tavaly szakmunkásba jártam a 9.et és idén megendte az ig.nő h évismétléssel ujra kezdhetem az érdetségizos osztályban. csak nem sikerült a legjobban tavaly szinte semmit nem kellet tanulnom és teljesen elszoktam ettől. félek h visszarak szakra:( mit tegyek? h mondjam el otthon h ilyen rosszul állok. anyám igyis nagyon aggfesziv apám is velük nem lehet beszélni csak üvöltenek és bezárnak mit tegyek??
2008. jan. 16. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ez kis figyelmeztetés volt a félév, hogy adj rá egy kicsi gáz az év végére!!

mond meg, és vállald a következményeket, hiszen te nem tanultál, minden cselekedetünkért vállalni kell a végeredményt---és nincs alóla felmentés..

mond azt, hogy év végére tutti összeszeded magad, és hát ha bezárnak lelkük rajta- tegyék- mást nem nagyon tehetnek kétségbeesésükben, jah egy agressziv elborulásról még nem is irtam...mit tehetnél? ha nem tűrőd el amit csinálnak, járd a magad útját - tartsd el magad és majd elvégzed a sulit munka mellett---lehet választani!

ideje kicsit felnőni, ha nem akarsz a soron lámpát csomagolni, de még a mekiben is érettségivel veszenek fel az a minimum már mindenhol!! ezek lebegjenek a szemed előtt!

2008. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát, nálam is nagy gáz lesz az bizi a felvételik meg stb miatt... Meghúztak matekból és kémiából, teljesen kivagyok, de... Ez van. Én rontottam el. Mjad csak elsz valahogy. Otthon csak annyit mondtam, hogy 'anya, megbuktattak'. Nem mondott semmit, mert szerencsére nem nagyon érdekli, mi van velem...
2008. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú a kérdező és a második válaszadó helyzete is!

Én mindenből négyes ötös voltam, de töriből jóindulattal is csak halványka kettes. Egyszerűen hiába ültem akárhogy a könyv felett, nem maradt meg semmi se. Hazamentem és közöltem, hogy töriből meghúztak. válasz: "Jó. Évvégén azért görbüljön!" - és görbült, de sokkal nehezebb volt, mint a matek 5.

Szerintem ne rágjátok magatok mások hiányosságán ( szülők ), mert nem tudjátok elkerülni a helyzetet, s akkor jobb, ha túl lehettek rajta, s nem hetek múlva lebuktok, mert akkor még az elbírálás is keményebb lesz!


Egyébként miért húztak meg titeket? :$ ;)

Kéz és lábtörést!

2008. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
Gyorsan hadard el és rohanj
2008. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

ÉN EZT JAVASOLNÁM:

Mielőtt szüleid hazatérnek, hagyj egy levelet az ágyadon! (Nagyjából az alábbi tartalmú szöveg legyen benne saját kézírásoddal)


"Kedves Anya, Apa!


Nagy sajnálattal tudatom, hogy elszöktem az új barátommal. Igazi szerelmet találtam általa és annyira aranyos; különösen a piercingjei, sebhelyei, tetoválásai, és a hatalmas motorja. Ez még nem minden. Terhes vagyok és Ahmed azt mondta, hogy igazán boldogok leszünk az erdőben, a lakókocsijában. Több gyereket is akar tőlem és nekem ez a nagy álmom.

Már tudom, hogy a marihuána nem káros, ezért azt fogunk termeszteni magunknak, és a barátainknak. Ők védenek bennünket. Lesz kokain és ecstasy is, amennyi csak kell. Közben majd imádkozunk az AIDS ellenszeréért, hogy Ahmed jobban legyen. A pénz miatt ne aggódjatok. Ahmed lebeszélte Leroy-jal és Jamal-lal, hogy szerepelhetek a

filmjeikben, amiket az alagsorban forgatnak. 5 dollárt kapok egy jelenetért, még 50-et, ha 3-nál több pasival csinálom, és még 100-at, ha ló is van az adott jelenetben.

Kedves anya!

Mivel most vagyok 15 éves, tudom hogyan vigyázzak

magamra. Remélem egy-két éven belül meglátogatlak benneteket, és találkozhattok az unokáitokkal.


Üdvözöl Benneteket: szerető lányotok


Utóirat: Apa, Anya! Ez természetesen nem igaz, a szomszédban vagyok, és tévézek.. Csak azt akartam, hogy tudjátok: az amit a kredencre tett féléves bizonyítványomban láttok, nem is akkora nagy tragédia."

2008. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
12%
Ez tök jó :DDDDDD
2008. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
ez marha nagy xDD
2011. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!