Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlatilag náluk megbuktam...

Gyakorlatilag náluk megbuktam vagy nem? Most akkor, hogy van ez a bukás dolog?

Figyelt kérdés

Először szakiskolába jártam fél évig, ott megbuktam pár dologból. Aztán átmentem egy szakmunkásba ahol kijavítottam minden tantárgyat amiből buktam, viszont megbuktam szakmai elméletből és élelmiszer ismeretből.

Most át akarok menni egy gimibe ahol "állítólag" mindenkit felvesznek mert most indul. Na most ide alapból is szeretnék bejutni tehát nem ez a kiváltó ok.


Az a kérdésem, hogy mivel reál tárgyakból nem buktam meg (és olyanból sem ami "extra" tantárgy a gimibe) akkor így most 2-ba mehetek, vagy újra kell járnom az 1-őt?


Azt még hozzátenném, hogy nem áll szándékomban elmenni a pótvizsgára, mert tudom jól, hogy nem mennék át az egyikből<-ezt a tanár közölte velem a másik pedig, hogy mindenféleképpen iskolát akarok váltani.


2011. aug. 9. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a pótvizsgára,próbáld megírni,ha nem sikerül és megbuksz valami olyasmi szöveg kerül a bizonyítványodba hogy "xy tantárgyakból megbukott,nem sikerült neki a pótvizsga ezért nem léphet 11. osztályba hanem évet kell ismételnie". Magyarul: akármelyik iskolába átmehetsz újra kell járnod a 10.-et.
2011. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ava87 ***** válasza:
100%
Szerintem mivel szakiskolába meg szakmunkásba jártál, amúgy sem mehetnél 2. gimnáziumba, az elsővel kell kezdened, mivel nem azonos a tananyag, tanterv.
2011. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Remélem ilyen előélettel egyetemre is készülsz majd.:)
2011. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!