Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkéstem az félévi osztályozós...

Elkéstem az félévi osztályozós konferenciáról, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkéstem az félévi osztályozós konferenciáról (félévi jegyeket beszélik meg a tanárok és nekem kellet volna bemondani a jegyeket) és késtem 30percet és a tanárom csak annyit mondott hogy takarodjak ki a teremből és nem akar engem látni..engem eddig nagyon szeretett megminden de holnap lefogja üvölteni a fejemet..néptáncon voltam és fellépésem lesz igaz nem gyakoroltunk de vettünk 2 új táncot de viszont eltudtam volna kéreckedni de el is felejtettem! Mit csináljak mert holnapra engem a tanár megfog ölni mert úgy fog velem kiabálni az osztály elött h nem lesz fejem a végén...a véleményetekre lennék kiváncsi ...most is sírok remegek meg minden de ajj..na mind1 hosszú.köszönöm előre is ! :(( :(( :((
2009. jan. 20. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezzel a helyesírással tanárképző főiskolán???

Látod, ez meg sem fordult a fejemben.

2009. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele négyszemközt még reggel, mikor beérsz a suliba. Keresd meg, kérj bocsánatot. Ha ezek után botrányt csinál az osztály előtt, akkor emberileg egy nulla, és nem való tanárnak. Eleve bunkóság volt egy egész konferencia előtt úgy beszélnie veled, hogy takarodj ki, hidd el, meg is van a véleménye a többi tanárnak róla.


Sajnos tényleg hibáztál, amiért elfelejtetted és késtél, de hát ilyen az élet, mindenkivel előfordul. Majd legközelebb jobban figyelsz. Hidd el, ő sem az atyaúristen, még ha próbálja is ezt játszani a kollégái előtt.

2009. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Süsd le a szemed, viseld el a leszúrást, utána kérj bocsánatot, ennyi.


Felnőtt dolgozóként is fogsz elkövetni hibákat, és akkor leszúrják, ezt meg kell tanulni elviselni.

2009. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!