Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkéstem az félévi osztályozós...

Elkéstem az félévi osztályozós konferenciáról, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkéstem az félévi osztályozós konferenciáról (félévi jegyeket beszélik meg a tanárok és nekem kellet volna bemondani a jegyeket) és késtem 30percet és a tanárom csak annyit mondott hogy takarodjak ki a teremből és nem akar engem látni..engem eddig nagyon szeretett megminden de holnap lefogja üvölteni a fejemet..néptáncon voltam és fellépésem lesz igaz nem gyakoroltunk de vettünk 2 új táncot de viszont eltudtam volna kéreckedni de el is felejtettem! Mit csináljak mert holnapra engem a tanár megfog ölni mert úgy fog velem kiabálni az osztály elött h nem lesz fejem a végén...a véleményetekre lennék kiváncsi ...most is sírok remegek meg minden de ajj..na mind1 hosszú.köszönöm előre is ! :(( :(( :((
2009. jan. 20. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nemtudom, hogy nálatok hogy van,de nálunk a tanárok szavaznak a diákok jegyéről. Főleg a magatartás, szorgalom. Egy gyerektől ezt nem lehet elvárni, hiszen az iskolán kívül is van életed. Írod a leckéd, különböző órákra jársz. Na most ha a tanár ezek után leüvölti a fejed, mondd meg neki, hogy néptáncod volt, és nem hiányozhattál az új táncaid miatt, mert különben nem léphetsz fel. Ha rendes a tanárod biztos megérti.

2009. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
báárcsaak íígy leenneeee !!!! azért köszönöm!:) :((
2009. jan. 20. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ez bárkivel megtörténhet. Ennek nem hiszem hogy lehetne akármi következménye, mivel szerintem a tanári értekezleten való részvétel nem kötelező iskolai dologa diáknak. Legfeljebb kiabálni fog, ott komoly arcot kell vágni, és kész. A tanár máshoz úgysem ért. Ha mégis valami komoly gondod adódna ebből a suliban, akkor szüleiddel beszéld meg. Ők tudják mit lehet tenni.
2009. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Sok emberi hiba van! Leüvölt, bocsánatot kérsz, többet nem fordul elő, és megmagyarázód ŐSZINTÉN, ha van esze akkor meg fog dicsérni hogy őszinte vagy!
2009. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 yuda ***** válasza:
95%
Vedd fel magnóra,telefonra és játszd le a szüleidnek otthon-garantáltan elintézik, többé nem lesz gondod.
2009. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha jól értem fősulis vagy és megkértek,hogy legyél ott az osztályozó értekezleten és segíts. De te elfelejtetted és úgy mentél oda,hogy késtél 30 percet? Vagy csak a suli egyik eddig megbízhatónak tartott diákja vagy?


30 percet késni barátok közt is illetlenség. Mielőtt elindultál volna a mai mobilos világban oda kellett volna telefonálnod és exkuzálni magad, hogy elnézés így meg úgy, de megfeledkeztél róla, hogy ma még más programod is van. -most végeztél és rohansz is. S sűrű elnézések közt bemész és szó nélkül leülsz és végzed a dolog. Ha meg kik üld elnézést kész és másnap ha lehiggadtak a kedélyek még mielőtt az osztályba mennél kéred beszélhetnétek és beszélsz vele,hogy nem akartál te rosszat.


mivel te követtél el hibát neked kell megkövetned a tanárt. S ha így teszel hidd el nem lesz botrány.

Csak mivel késtél és elküldtek így valaki másnak kellet a te munkádat elvégeznie, ez a benned megbízó tanárnak roppant kellemetlen lehetett.

2009. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előzőnek: felsőoktatásban nincsen osztályozó konferencia.


A kérdezőnek: számomra rejtély, hogy mit keres egy tanuló egy osztályozó konferencián. Mi az, hogy "bemondani a jegyeket"? Miért nem tudják ezt a tanárok tanulók bevonása nélkül megoldani? Életemben nem pipáltam ilyesmit sem tanulóként, sem tanárként. Pláne miért olyan fontos ez, hogy hiányában egy tanár kikel magából is ordít a diákkal?

2009. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző pontosan azért gondoltam én is ,hogy főiskolás az illető. Mert akkor a gyakorlata részeként részt vehet az osztályozó értekezleten, másképpen nem nagyon hiszem.
2009. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De mondom, hogy ott meg nincs ilyen. A gyakorlati jegyeket az utolsó órán dönti el és írja be a tanár az indexbe, a vizsgajegyet meg a vizsgáztató a vizsgán. Nincs semmiféle osztályozó értekezlet. Olyan csak általánosban és középiskolában van.
2009. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De én tanárképzős vagy tanítóképzős főiskolásra gondoltam ,aki valamiért most tölti az iskolai tanítási gyakorlatát. ennyire nem érthető?
2009. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!