Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika tanár szeretnék lenni....

Fizika tanár szeretnék lenni. Van esélyem?

Figyelt kérdés

Igen, csak ez érdekel!

Az osztályunkba mindenki más utálja, de szerintem ez a tantárgy lenyűgöző!


2010. dec. 12. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Persze, miért ne lenne esélyed? :) Hányadikos vagy?


Középiskola után tanárképző főiskolára kell menned, és ott fizikatanárt képeznek belőled. Szeresd a gyerekeket, szeresd a tanítást, mert ez egy hivatás, tele nehézségekkel, de rengeteg élménnyel is.

2010. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyetemre menj fizika szakra!! És onnan tanári szakirányra.
2010. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Hú de még mekkora!

Alig tanul mostanság valaki fizikatanárnak!

2010. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyetemre szeretnék menni.

17éves vagyok fiú.

2010. dec. 12. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van esélyed. Szerintem is egyetemre menj, fizika szakra.


Örülök, hogy van ilyen nagy célod, ami sajnos a mai fiatalságról nem igazán mondható el. :)


Nekem is van célom, természetvédelmi őr szeretnék lenni valamelyik hazai nemzeti parkban, ide is egyetemi végzettség szükséges.


17/F

2010. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

simán van, már alig mennek matek, kémia és fizika szakokra, államvizsgán meg - köztünk maradjon - lökik át őket, ha továbbmennek tanárira, de egyébként is löknek végig, jó persze nem a reménytelen embereket, de gátolni nem fognak ilyen "átdobom az ajtón, ami átmegy, 2-es, ami nem, megbukott" hozzáállással... (ha ezt most nem érted, hogy mit jelent, majd egyetemen elmondják :)


hajrá!

2010. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel hiánycikk.
2010. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azzal jól jársz. és tényleg érdekesen is tanítják általában az egyetemeken, mert kevés a jelentkező így muszáj a suliknak is "vigyázni" arra a kevésre is. pl itt szombathelyen már harmadik éve nem is tudják nappalin indítani se a fizika szakot, mert nincs meg a minimum jelentkező. pedig van tök érdekes csillagász szakirány, saját csillagvizsgáló, meg minden baromság, de az emberek mégse jönnek.
2010. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt:-)
2010. dec. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!