Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sok új nyelvvizsga van most...

Sok új nyelvvizsga van most melyik a legkönnyebb? Nekem egy angol alap "C" kellene 1 hónapon belül úgyhogy a párom angol tanár. Van rá esélyem és melyikre menjek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a párod angol tanár, akkor ő is biztos tisztában van a nyelvvizsgákkal. Szerencsés helyzetben vagy, fel tudja mérni a képességeidet, bármeddig tud feled foglalkozni. De miért 1 hónappal előre jut ez eszedbe? Diplomához kell?

Szerintem az alappal kitörölheted a popsid, nem ér semmit, nagyon keveset várnak el. Igazából mindegy milyen vizsgát teszel, alapfokon szinte nincs különbség köztük.. Szerintem gyúrjatok a középfokra, azzal el is tudsz indulni bármerre.. :)

www.nyak.hu

2009. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen a párom fel tud mérni! Igazából nem ismerem mennyire tudok beszélni mert nem tanultam angolt sosem de fél évig Londonban éltem és ott is tanultam rendszeresen.

A nyevvizsga diplomához kell meg a tiszti kinevezésemhez mivel Vám és Pénzügyőr vagyok. Felvettek de én tolom picit mert a diplomával sokkal többet tudok keresni ott és jobb a munka is. Szóval ez ilyen SOS dolog nálam. A TársalKODO nyelvvizsgát néztem az nagyon könnyűnek tűnt meg olcsó és államilag elismert. A kérdésedre válaszolva a középfokú tök fölösleges nekem mivel munkám az van(mondjuk rá hogy nagyon stabil:D). A párom ismer sok nyelvvizsgát de sok az új azért kérdeztem ki-mit ismer! Ha van még ötletek akkor várom őket!:D

2009. ápr. 9. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.. Értem..:) Igazából tényleg mindegy melyiket teszed le, szinte egyformák. www.nyak.hu itt olvashatod az összes akreditált nyelvvizsga rendszert, ezekből választhatsz. Nézd meg a feladattípusokat, és dönts. Vedd figyelembe az időpontokat is és azt, hogy nem azonnal kapod kézhez a bizonyítványt, hanem csak hetek-hónapok múlva küldik. Sok sikert. Én rigó utcait tettem németből általános iskolában, nekem ment, kedvesek voltak szóbelin meg az írásbeli is egyszerűnek bizonyult.
2009. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!