Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális a magyar közoktatás,...

Normális a magyar közoktatás, hogy ugyanolyan szakokra egyidőre (1 napra,1 időpontra) teszik a felvételit, hogy még véletlenül se tudjak eljutni mindhárom felvételire? Ehhez csak gratulálni tudok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
hát na ja, nemrég még figyeltek erre ... de amúgy hova mész h kifejezetten felvételi vizsgát kell tenned?
2010. dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NEm, nem normális és ez mindig így volt. Én 7 éve felvételiztem még a régi rendszerben, persze akkor is pontosan így volt.
2010. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mesterképzésre..és most döntenem kell 2 közül melyikre menjek el..a harmadikon nincs felvételi szerencsére, mert akkor az is biztos akkor lenne, mint a másik kettő..fogalmam sincs mi legyen :S
2010. dec. 15. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:

És szerinted az összes iskola összes képzésére különböző napokon kellene legyen a felvételi? Nonszensz.

Ha annyira fontos, hogy mindkettőre elmenj, akkor tessék felhívni az iskolát, megkeresni az illetékes embert és elsírni neki a bajodat. Még az is lehet, hogy segíteni fog.

2010. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Mesterképzés közoktatásban? :-O Akkor te a felsőoktatásról beszélsz. Úgy, ahogy mondják itt felettem, beszélj velük, mert néma gyereknek azannya sem érti. Valószínűleg mindenhol több napig felvételiztetnek, van játékterük.
2010. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd hozzád fogják igazítani a felsőoktatást...
2010. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy hozzám igazítsák, hanem az egyforma szakokon külön napra kellene tenni a felvételit..

Tehát valaki azt mondja, hogy meglehet beszélni, valaki meg azt, hogy álmodozzak csak, hogy mehetek másik napon..tulajdonképpen ez a 2 variáció lehetséges és erre már rég rájöttem..egyre jobb...és én még normálisan szoktam válaszolni :S gondoltam, hogy olyanok válaszolnak majd rá, akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalatuk.

2010. dec. 16. 08:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell megsértődni a válaszokon.

Ha egy napra vannak szervezve a felvételik, és te tényleg el akarsz menni többre is, akkor uccu, vedd fel a telefont és hívd fel őket. Nem a neten kell vekengeni rajta, hanem neked kell tenned.

Elmúltál 20, oldd meg az életedet felnőtt módon.

Bocs, ha nem tetszik a válasz, de ez van.

2010. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

direkt rakján egy napra, pl. a képző és az ipar minden évben ugyanazokon a napokon tartja a felvéteiket, sőt idén még másik művészeti szakok is tartották ugyanakkor. Ez azért van, hogy a konkurenciát kiüssék a nyeregből. Gyakorlatilag elosztják igy maguk között a jelentkezőket.

Okosnak lenni nehéz, mert persze mindenki a jobb nevű helyre szeretne bekerülni, de éppen ezért ott több is lesz a jelentkező.


Szerintem arra a fevételi menj el amelyik suliba jártál, mert oda biztos felvesznek. Köztudomású, hogy minden egyetem/fősuli a saját hallgatóinak kedvező felvételit állít össze. Hajrá!

2010. dec. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Választanod kell
2015. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!