Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félévi bukásért mi jár?

Félévi bukásért mi jár?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki meg fogok bukni matematikából félévkor,8. osztályban..Új tanár...ezért nem megy... Most fogok előszőr megbukni mit fogok kapni?Előről fogom kezdeni a félévet?Vagy valami más?
2010. dec. 16. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ha előröl kezdenéd a félévet, akkor a második féléved mikor lenne? :)


Ez iskolától függ. Nálunk (9-es vagyok) pl. csak ellenőrzőbe beírják a szülőnek, hogy bukásra állsz, de nem érdekli a tanárokat, ha megbuksz, az csak egy figyelmeztető, hogy hogy állsz jelen pillanatban. A második félév számít nálunk. Nem tudom, nálatok hogy van.

2010. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi...Nagyon félek :\ ez lenne az első :S jan 13. ig kéne 4 5-s beszednem hogy 3 as legyek :S muterom ki nyirna ha megbuknék :S
2010. dec. 16. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek a félévi jegyek csak figyelmeztetők, hogy hányasra állsz épp, ha év végén buksz, akkor már gáz, mert pótvizsgázni kell Augusztusban.
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most hányasra állsz? avaly hányas voltál?
2011. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült javitanom 3 asra tavaly 4 es voltam,csak új tanár jött és másképp tanít
2011. márc. 23. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, az ügyes én sajnos 2 lettem matekból, de évvégéig szeretnék én is összehozni egy 3-ast.
2011. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!