Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aktív félévi státusz csak a...

Aktív félévi státusz csak a diákhitel miatt? Sokat vesztek vele?

Figyelt kérdés
FSZ képzésen jártam 4 félévet, majd nem fejeztem be záróvizsgával. Ennek pótlásáért passzív féléves lennék idé, mert nem indult alattunk ua a szak, de közben meg jól jönne a 200 ezer ft. Nagy baromság ezért elpocsékolni egy félévet, ill ha aktív félévre jelentkezem és nem veszek fel tárgyakat galiba lesz, vagy ha már felveszek de csak immel ámmal járok be az baj?
2011. szept. 3. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél még felsőoktatásban tanulni a jövőben, szerintem semmiképp se pocsékold el. Arról nem is beszélve, hogy a diákhitellel csak adósságot halmozol fel, miközben ha passzív féléves vagy elmehetsz dolgozni is.
2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!