Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg lehetséges úgy mesterk...

Tényleg lehetséges úgy mesterképzésre jelentkezni, hogy nincs meg a nyelvvizsgád?

Figyelt kérdés

Biztos voltam benne, hogy nem, de itt azt olvastam az egyik kérdésben, hogy igen.

Csinált már itt valaki ilyet?


2010. dec. 18. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Legalábbis egyik ismerősömet azért nem vették fel, mert nem lett meg a nyelvvizsgája, így nem kapta meg a diplomáját, és ezzel el is utasították, ugyanis mesterképzéshez kell egy alapdiploma.

Mondjuk olyasmit eltudok képzelni, hogy felveszik, és elkezdheti, de fél éven belül be kell mutatni a papírját. Bár nem tudom... Eddig én is úgy tudtam, hogy nem lehet!

2010. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, ez hülyeség. A mesterképzésre való felvételnek ugyanúgy feltétele egy alapdiploma, mint az alapképzésre az érettségi. Ott sem mondhatod azt, hogy bocs, megbuktam matekból, de ez úgyis magyar szak, elkezdem, aztán majd ősszel bemutatom, hogy átmentem.
2010. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!